Nasza firma Duo Limited Company jest firmą prowadzącą sprzedaż unikatowych pierścionków z diamentami i naturalnymi kamieniami szlachetnymi. Zajmujemy się również sprzedażą diamentów, brylantów, naturalnymi kamieniami szlachetnymi, oraz sprzedażą biżuterii z diamentami na zamówienie.

Sklep z pierścionkami online - Więcej o nas.

 
Duo Limited Company to lider na rynku jubilerskim. Tworzymy również biżuterię na indywidualne zamówienie. Projektowana przez nas biżuteria może być przez Państwa dowolnie zmodyfikowana. Nasz wysoko wykwalifikowanych zespół projektantów 3D i jubilerów sprosta każdemu wyzwaniu.
Każdy pierścionek zaręczynowy wykonany jest przez nas w sposób niezwykle precyzyjny, pod indywidualne wymagania Klienta. To właśnie dzięki temu kolekcje pierścionków zaręczynowych Duo Limited Company wyróżniają się na rynku biżuterii, ciesząc się popularnością wśród zakochanych, którzy najbardziej doceniają prawdziwe piękno biżuterii.

Jubiler online - Duo Limited Company


Jubiler Duo Limited Company to przede wszystkim unikalne wzornictwo zaręczynowych pierścionków z kamieniami szlachetnymi, wykonywanymi pod specjalne zamówienia najbardziej wymagających Klientów. Niepowtarzalność naszych pierścionków z diamentami, pierścionków z szafirami, pierścionków z rubinamiplatynowych pierścionków z brylantami, pierścionków ze szmaragdami i brylantami,  a także wysoka jakość naszych usług, każdego dnia znajduje uznanie wśród wielu zakochanych par. Nasza firma Duo Limited Company oferuje możliwość tworzenia pierścionków zaręczynowych na specjalne zamówienie. Indywidualne projekty biżuterii powstają według wskazówek i preferencji Naszych klientów, dopasowane są do ich oczekiwań.

Inspirujące pierścionki zaręczynowe tworzone z sercem

 
Inspirację dla zleconych nam do wykonania pięknych pierścionków zaręczynowych i specjalnych zamówień biżuterii, mogą również stanowić dostarczone przez Państwa fotografie biżuterii ślubnej, grafiki oraz rysunki pierścionków, a także wybrane przez państwa kamienie szlachetne, do których zaprojektujemy wyjątkową biżuterię. Długoletnie doświadczenie jubilerskie naszej firmy Duo Limited Company oraz wysokie umiejętności naszych mistrzów jubilerskich gwarantują piękno oraz zadowolenie z zakupionej u nas biżuterii.


Naturalne diamenty, brylanty, naturalne kamienie szlachetne, które oferuje firma Duo Limited Company, posiadają certyfikaty naszych rzeczoznawców, a także GIA, IGI, HRD a więc najbardziej uznanych laboratoriów gemmologicznych na świecie. Dołączone certyfikaty gwarantują Państwu pewność, że nie dostaną biżuterii oprawionej w syntetyczne kamienie.

 

Zapraszamy do zakupów lub kontaktu!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć